HAVUZ TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 BAHÇENİN RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
+995 558 44 44 10'E GÖNDER
3 HAVUZUNUZ BAHÇENİZE GELSİN!

Görüş ve önerileriniz için lütfen info@sermedhavuz.com.tr mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

 
 
 
 
 

ÜSTÜN ALMAN TEKNOLOJİSİ

Standartta Kalın Avantajları Yakalayın; 0.60 / 1.20 / 1.50 m standart derinlikleri ile hem yüzmeye, hem de tüm aile fertlerinin havuz keyfini yaşaması için en uygun havuzlardır.

Maldiv Çelik Havuz modelleri prefabrik oval formu ile oldukça şık görünüme sahip, iç kaplaması, Anti U.V yüksek rezistanslı, anti fouling 80 /100 destek malzemeli liner ile üretilirler.

Alman mühendislik ve kalitesiyle üretilen, Sermed Havuz güvencesi altında olan Maldiv Çelik Havuz ‘larda 3 farklı kurulum düzeni (Gömme, Yarı gömme ve Zeminüstü) bulunmaktadır. 15m² den 200m² ye kadar alternatifli boyutları ile her isteğe ve beklentiye cevap verir.

Özel alaşımlı çelikten yapılmış 0.8 mm kalınlığındaki çelik çanak havuz yan duvarları 4 ayrı işleme tabi tutulurlar. havuz duvarları her türlü ısı, nem, su basıncı, korozyon ve diğer şartlara dayanıklı olup betondan çok daha sağlamdır.

%100 sızdırmazlık garantisini sağlayan esnek yapılı liner kaplama sistemli Maldiv Çelik Havuz, anti bakteriyel özelliği sayesinde kir ve leke tutmaz ayrıca mantar ve bakteri oluşumu engellenir.

HERKES İÇİN HAVUZ!

 
 
 
 
 
 
 
WhatsApp chat WhatsApp Danışma
TOP